SONY’den 1200 Dolar’lık Walkman!

CES 2015 etkinliğinde yüksek fiyatıyla dikkat çeken bir ürün de Sony’den geldi! 1200 $’lık Walkman, teknolojiseverlerin beğenisine sunuldu!

aa

CES 2015 etkinliğinde yeni nesil akıllı telefon, televizyon, akıllı saatler tanıtılmaya devam ederken, yeni markalar, farklı ürünler ve yüksek fiyatlı cihazlar da teknoloji severlerin beğenisine sunulmaya devam ediyor. Etkinliğe katılanteknoloji takipçilerinin dikkatini bu kez de 1200 dolar etiket fiyatıyla piyasaya sürülmeye hazırlanan Walkman çekti.

Geçtiğimiz günlerde sızıntı görselleriyle müzik tutkunlarının beğenisini kazanan Walkman NW-ZX2, CES 2015’de tanıtıldı. 128 GB dahili ve 128 GB’a kadar da MicroSD kart desteği sunan müzik çalar, yüksek çözünürlüklü ekranı ve yüksek, bass’lı ve temiz ses kalitesiyle karşımıza çıktı.

Android4.2JellyBean işletim sistemini kullanan Walkman, ilk bakışta akıllara Apple’ın akıllı multimedya cihazı iPod Touch’ı getiriyor. Tabi Apple’dan ayrılan yönü ise fiyatı. Wi-Fi, Bluetooth ve NFC bağlantı yollarına sahip Walkman NW-ZX2, Play Store aracılığıyla Android tabanlı Oyun ve uygulamaların da kullanılabilemesine olanak sağlıyor.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s